Deluxe Suite

Две спални соби со два еднинечни кревети опција за брачен
Во едната од спалните има и фотелја со пуштање.
Во цената е вклучена туристичка такса.

Карактеристики:

Клима уред
Бесплатен интернет
2 телевизори со рамен екран
Кабловска Телевизија
Телефон
Фен за коса
Туш кабина
Спа центар (затворен базен, сауна)