Deluxe Suite

Дневна: двосед и две фотелји со пуштање. Спална: брачен кревет.
Во цената е вклучена туристичка такса.

Карактеристики:

Клима уред
Бесплатен интернет
2 телевизори со рамен екран
Кабловска Телевизија
Телефон
Фен за коса
Туш кабина
Спа центар (затворен базен, сауна)