Standard Double Room

Брачен кревет
Во цената е вклученa туристичка такса.

Карактеристики:

Клима уред
Бесплатен интернет
Tелевизор со рамен екран
Кабловска Телевизија
Телефон
Фен за коса
Туш кабина
Спа центар (затворен базен, сауна)