Deluxe Suite

Дневна: две фотелји со пуштање. Спална: два единечни кревети 0x28 со опција за брачен0x29 .
Во цената е вклучена туристичка такса.

Карактеристики:

Клима уред
Бесплатен интернет
2 телевизори со рамен екран
Кабловска Телевизија
Телефон
Фен за кос
Туш кабина
Спа центар (затворен базен, сауна)