Standard Double/Twin Room With Balcony

Два единечни кревети со опција за брачен Собата е со балкон.
Во цената е вклучена туристичка такса.

Карактеристики:

Клима уред
Бесплатен интернет
Tелевизор со рамен екран
Кабловска Телевизија
Телефон
Фен за коса
Туш кабина
Спа центар (затворен базен, сауна)